Katalog Miasto-Firm.pl

Sporty ekstremalne

P P H U KARGUii Aleksandra Kargul

Pasja do sportów wyczynowych przełożyła się na stworzenie marki Karguii, która oferuje swoim klientom wysokiej jakości produkty przeznaczone do uprawiania motocross, enduro, offroadu, oraz wielu innych sportów wyczynowych. Do produkcji tworzo(...)

Parasailing Center P.P.H.U. Zbigniew Lewczuk

To właśnie naszą działalność nazywa się polskim Centrum Parasailingu. Krąży o nas bardzo dobra opinia (dotyczy to osób użytkujących parasaili w całej Polsce, jak i poza jej granicami). Możemy się pochwalić współpracą z różnymi fi(...)

FCB - Dariusz Brzozowski

First Class Ballooning to przedsiębiorstwo, które oferuje najlepszej klasy loty balonem, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Ballooning działa na terenie Mazur, Podlasia oraz Warszawy, choć posiada również opcje dla miejscowości(...)

Deflou Diving

DeflouDiving Explorer Store to profesjonalny sklep, którego asortyment został przygotowany z myślą o pasjonatach nurkowania. W jego szerokiej ofercie można znaleźć odzież do nurkowania, płetwy oraz wiele innych akcesoriów zapewniających ko(...)

Taternik

W sklepie Górski Taternik specjalizujemy się w sprzedaży sprzętu turystycznego. W naszej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić między innymi takie wyroby jak sprzęt trekkingowy, wspinaczkowy, górski, outdoorowy, wysokogórski. Działamy zarówn(...)