Katalog Miasto-Firm.pl

Siłownia i fitness

BBBG Grzegorz Charłampowicz

Zachęcamy bardzo serdecznie do zapoznania się z ofertą grupy Mg1 Force Team, o której więcej informacji każdy zainteresowany będzie w stanie znaleźć na stronie internetowej. W przypadku chęci zrzucenia wagi, osiągnięcia fit sylwetki, znac(...)

Vitality Boutique Sp z o. o.

Nasz prestiżowy i nowoczesny klub fitness w Krakowie to miejsce, które z całkowitą pewnością przypadnie do gustu wielu osobom. Gwarantujemy, że dzięki doskonałej organizacji całego tego przedsięwzięcia nasz obiekt będzie doskonale odpowi(...)

Aleksandra Kiepura Work&Body

Nasza sala ćwiczeń to miejsce, które powstało jako naturalna konsekwencja pasji do rozwijania własnego ciała i pokonywania granic. Naszą załogę tworzą specjaliści i pasjonaci. My po prostu uwielbiamy doskonalić swoje umiejętności, ćwic(...)

Reff Fitness Equipment Sp. z o.o.

Firma Reff Fitness Equipment z powodzeniem istnieje na rynku od 2013 roku. Zajmuje się na co dzień dystrybucją używanego komercyjnego sprzętu fitness i wyposażenia siłowni wiodących producentów. Można w jej ofercie znaleźć sprzęt takich (...)

Fitness Club 24

Fitness Club 24 to firma, która z powodzeniem istnieje na rynku od 2008 roku. Zajmuje się na co dzień dystrybucją sprzętu fitness nowego, regenerowanego oraz używanego, który przeznaczony jest do siłowni, klubów fitness. Na chwilę obecną f(...)

ANDRZEJ PLEWA

Chciałbyś zadbać o swoją sylwetkę? Zapraszamy do najlepszej siłowni w Białymstoku – Stars Gym&Fitness. Oferujemy świetnie wyposażoną siłownię i salę cross. Proponujemy skuteczne treningi personalne i zajęcia fitness w Białymstoku. U (...)

Akademia Formy

Interesują Cię profesjonalne treningi personalne? Zależy Ci na wiedzy i sporym doświadczeniu? Biorąc to pod uwagę, możemy Ci pomóc. Co można powiedzieć na temat naszej oferty? Najkrócej mówiąc, wiemy, jak zaspokajać oczekiwania. Zreszt(...)

FitNOW sp. z o.o.

Nie bój się zacząć działać, jeśli marzysz o idealnej sylwetce i byciu zawsze w formie. Nasze centrum treningowe pomaga w Krakowie każdemu kto chce stanąć do walki ze sobą. Prowadzimy indywidualny trening osobisty oraz trening personalny w (...)