Katalog Miasto-Firm.pl

Inne sporty

SurfShop.pl

SurfShop.pl to internetowy sklep windsurfingowy i kitesurfingowy. W ofercie posiada profesjonalny sprzęt do kitesurfingu i windsurfingu, a także deski typu skimboard czy longboard. Każdy entuzjasta surfowania pod każdą postacią, znajdzie tu co(...)

Lost Room Paweł Wilk

Zapraszamy na pełną adrenaliny i niespodziewanych zwrotów akcji przygodę, kiedy odwiedzisz miejsca rodem ze swoich snów i koszmarów... Oferujemy wyjątkowy escape room, w którym przez godzinę razem ze swoją paczką przyjaciół będziesz roz(...)

Drivingexperience.pl

Driving Experience to agencja eventowa mająca adrenalinę we krwi. Nasze biuro zlokalizowane jest w Krakowie. Dla swoich klientów proponujemy organizację eventów motoryzacyjnych, które zrobią wrażenie na wszystkich fanach motoryzacji. Każda i(...)

a1karting.pl

Tor kartingowy A1Karting, który znajduje się w Warszawie, to fantastyczne miejsce dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Jeżeli chcecie pojeździć na gokartach, ale równie dobrze szukacie doskonałego miejsca na szkolenie, konferencję c(...)

Dosiatkówki

„Trening siatkówki dla dzieci – od czego zacząć?” – to jeden z wpisów na naszym portalu siatkarskim dosiatkowki.pl. Znaleźć na nim można o wiele więcej ciekawych artykułów i porad na temat tego sportu. Jeśli zastanawiałeś się np(...)

Masters Dojo

Specjalizujemy się w MasterDojo w realizowaniu zajęć z karate, które oferujemy dzieciom na terenie Choszczówki, Tarchomina. Jesteśmy w stanie zapewnić ćwiczenia karate trachomin, karate dla dzieci choszczówka, które realizowane są przez ze(...)

Tri Masters Aleksy Otłowski

Szkoła pływania oraz treningu Triathlonu zaprasza w swoje progi wszystkich Warszawiaków, to właśnie Trimsters. Pod okiem świetnych specjalistów, Aleksa Otłowskiego i Jana Popławskiego, znających się na nauczanych sportach i osiągających (...)

Paliki Surf Bartosz Czernik

Szukasz ciekawego pomysłu na wakacje? Sprawdź ofertę szkoły surfingu Paliki Surf! Szkoła prowadzi grupowe oraz indywidualne kursy surfingu na kempingu Chałupy 3. Poziom kursu dopasowany jest do klientów, a instruktorzy zapewniają sprzęt, w t(...)