Katalog Miasto-Firm.pl

Odzież i obuwie

TIF TERESA FABISIAK

Nasz firma istnieje od 1999 r., początkowo prowadziliśmy tylko butik od kilku lat sukcesywnie zaopatrujemy nasze klientki w całej Polsce. Odzież zakupić można w sklepie stacjonarnym i internetowym. Na bieżąco monitorujemy rynek odzieżowy i z(...)

PitBullCity

Pitbull West Coast to nie tylko odzież uliczna, to także jeden z najwiekszych sklepów z odzieżą sportową, przeznaczoną do uprawiania takich sportów walki, jak MMA, karate, judo czy BJJ. Pitbull powstał w 2004 roku w Gdyni. Na przestrzeni lat(...)

Sklep Medicstar

Sklep Medicstar oferuje profesjonalne ubrania kosmetyczne, fartuchy medyczne oraz inną odzież medyczną, która spełnia najbardziej rygorystyczne oczekiwania klientów. Nasi pracownicy to kadra profesjonalistów, znająca oczekiwania naszych klien(...)

KAMET PRZYBYŁA TOMASZ

Skarpety stanowią bardzo osobistą część garderoby. Najczęściej zakładamy je podczas wczesnych godzin porannych a zdejmujemy, kiedy jest późna noc. W związku z tym, że mają one kontakt z naszym ciałem przez długi czas, musimy mieć świ(...)

F. H. Amerskład ANDRZEJ JARUGA

Amerskład jest hurtownią amerykańskiej odzieży używanej. Początek naszej działalności miał miejsce 11 lat temu. Od początku funkcjonowania nastawiliśmy się na import odzieży właśnie z ameryki. Rynek amerykański jest wymagający, dzię(...)

PATRIA NOSTRA Piotr Puciński

Oferta sklepu Patria Nostra charakteryzuje się produktami, które dotyczą tematyki patriotycznej, tożsamościowej i historycznej. Nie ma w tym żadnego przypadku. Pomysł na sklep ma źródła w poczucie dumy narodowej oraz pasji do poznawania zap(...)

Oriente Glamour

Pięknie wyglądający sklep internetowy, który zachwyca nie tylko swoją szatą graficzną, ale też - a może przede wszystkim - bogatą paletą oferowanych produktów, z których każdy jest ściśle związany ze światem Orientu. Jeśli jesteś (...)

VERUM Tomasz Olejniczak

Torebka – podstawa damskiej garderoby. Musi pasować do wszystkiego, być wyjściowa, wygodna i ogółem idealna. Świetnie, gdy nie kosztuje kroci, a jest dobrej jakości. Jednak czy takie torebki istnieją? Tak! Dostaniesz je w sklepie internetow(...)