Katalog Miasto-Firm.pl

Komputery i laptopy

Trysja Comp s.c. Konrad Lewandowski, Jacek Tryniszewsk

Firma rozpoczęła działalność w 2006 roku. Sprawą priorytetową jest dla nas zadowolenie klienta. W związku z tym oferta sklepu ulega nieustannemu poszerzaniu. Staramy się wyszukiwać nowości, które będą odpowiednie, nie tylko dla użytkow(...)

All4 Commerce Maciej Kopczyński

Wirtualny spacer stanowi trójwymiarową interaktywną prezentację. Za jej pomocą nasi klienci będą wstanie odbyć wirtualną prezentację po Twoim obiekcie. Do tego celu wystarczy komputer, tablet lub smartfon. Zastanawiacie się skąd wziął s(...)

Agnieszka Lasocka X-Tech

Nasza firma jest wstanie zaoferować zainteresowanym klientom tysiące starannie wyselekcjonowanych produktów najwyższej jakości. W naszym asortymencie znajdują się przede wszystkim tusze i tonery do drukarek najbardziej renomowanych marek, któ(...)

CT Global

Specjalnością naszej firmy CT Global jest realizowanie dystrybuowania urządzeń z rynku drukarek, kopiarek. W naszej firmie posiadamy również wszystkie niezbędne akcesoria oraz materiały eksploatacyjne. Wszystkie wyroby sprzedawane w naszej fi(...)

SupportArt

Działamy na rynku już od długiego czasu, a co za tym idzie mamy spore doświadczenie w tym zakresie. W naszej ofercie znajdziesz między innymi: drukarka sublimacyjna, kubki do sublimacji, prasa termotransferowa, prasa termotransferowa - sublimacy(...)