Katalog Miasto-Firm.pl

Medyczne

INGA PAWŁOWSKA WOKÓŁ NATURY

Nowoczesny sklep internetowy Wokół Natury to platforma online zajmująca się sprzedażą suplementów diety zawierających w swoim składzie konopie indyjskie. Sklep Wokół Natury jest po prostu odpowiedzią na co raz większą liczbę koncernów(...)

Medimedi.pl

Jesteśmy sklepem internetowym, który zajmuje się dostarczaniem produktów medycznych przeznaczonych do rehabilitacji. Dbamy o bardzo wysoką jakość produktów i ich wiele różnych rodzajów. Mamy w sprzedaży między innymi ortezy różnego rod(...)

RAPID TECHNOLOGIES Maciej Pawłowski

Medycyna CBD to rodzinna firma, która istnieje na polskim rynku medycznym od kilku lat. Łączy w sobie doświadczenie, wiedzę i innowacyjność, co przekłada się na wysoką jakość rekomendowanych artykułów. Na ofertę firmy składają się k(...)

Soczewki365.pl Sp. z o.o.

„Soczewki 365” to profesjonalny sklep internetowy z oryginalnymi soczewkami kontaktowymi. Mamy soczewki sferyczne, toryczne, konwencjonalne, zestawy kolorowe, progresywne. Polecamy rozwiązania producentów Johnson&Johnson, Menicon, Cooper Vision(...)

ORTO-FAN® Michał Zdybel

Potrzebujesz wysokiej jakości sprzętu ortodontycznego? Zapraszamy do ORTO-FAN. Jesteśmy podmiotem, który od ponad dwudziestu lat dostarcza na rynek wysokiej jakości produkty dla ortodontów. Cechuje nas ogromne doświadczenie i pełen profesjona(...)

"DANLAB" Danuta Katryńska

DANLAB to przedsiębiorstwo z Białegostoku, które swym klientom oferuje różnego typu wyposażenie laboratoryjne. W ofercie tej firmy znaleźć można chłodziarki, zamrażarki, meble laboratoryjne, pompy próżniowe, reaktory laboratoryjne, roztw(...)

Katarek - Duna Sp. z o.o.

Misja jest prosta - usunąć Katarek z dziecięcego noska, a z metodą 3 kroków będzie to łatwiejsze niż myślisz! Rozrzedzanie, odciąganie, nawilżanie, razem z produktami Katarek każdy krok będzie naprawdę prosty i w pełni bezpieczny. Pozn(...)

Optyka Okularowa Grzegorz Popławski

Szeroki wybór eleganckich okularów damskich oraz męskich możesz znaleźć w salonie optycznym Świat Okularów w Białymstoku. W sprzedaży posiadamy również oprawy okularowe, soczewki kontaktowe oraz okulary przeciwsłoneczne stworzone przez n(...)