Katalog Miasto-Firm.pl

Odszkodowania

Fundacja W Twojej Sprawie

Odszkodowania za błędy medyczne? Z pewnością będą możliwe dzięki Fundacji w Twojej sprawie zajmującej się profesjonalnym odzyskiwaniem odszkodowań wynikających z błędu medycznego, czy też powypadkowe. Suma lat doświadczenia fundacji j(...)

Prawopasazera.pl

OWD Spółka z o. o., będąca właścicielem strony internetowej prawopasazera.pl, oferuje Klientom pełną obsługę prawną spraw o zapłatę odszkodowania od linii lotniczej, co obejmuje w szczególności: procedurę reklamacyjną u przewoźnika (...)

JW Group

JW GROUP jako firma z dużym doświadczeniem pomaga klientom, którzy otrzymali zaniżone odszkodowanie z OC i chcieliby je odzyskać. Zgłoś się do nas także jeśli jesteś poszkodowany w wyniku: powodzi, wichury, gradobicia, pożaru innych zdarz(...)

Sochański

Sochański to kancelaria prawna z Kielc związana z dochodzeniem odszkodowań za wypadek w gospodarstwie rolnym, za wypadek przy pracy, za błędne decyzje administracyjne. Możecie Państwo zgłosić się do Kancelarii z dowolnym problemem ubezpiecz(...)

CEWIK - Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji Sp. z o.o.

Centralna Ewidencja Wypadków i Kolizji pomoże ci dochodzić swoich praw po niefortunnym wypadku samochodowym. W końcu, nie jesteśmy w stanie kontrolować poczynań innych kierowców, a szkoda cierpieć z takiego powodu. Dlatego CEWIK zajmuje się(...)

Odszkodowania Powypadkowe RES COGITANS

Kancelaria odszkodowawcza wyspecjalizowana w powiększaniu kwot zadośćuczynienia. Główne obszary działania firmy odszkodowawcze to szkody majątkowe, rzeczowe, wypadki komunikacyjne (drogowe), błędy medyczne, odszkodowania po śmierci bliskiej(...)

Nieruchomości & Proces Budowlany Kancelaria Prawna Anna Dybka Sp. k.

Przedsiębiorstwo Generalna Dyrekcja Odszkodowań (GDO) jest firmą zajmującą się uzyskiwaniem rekompensat z tytułu dokonywanych wywłaszczeń. Firma specjalizuje się w sprawach o wykup resztówek, o odszkodowania za spadek wartości domu, gru(...)