Okno Classic - Katalog Miasto-Firm.pl

Okno Classic

Dane adresowe:

Dobrego Pasterza 68,
31-416 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@okno-classic.pl
531 540 340
12 341 40 10

Dane firmy:

Okno Classic
NIP: 6821672092
REGON: 121168770

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Dobrego Pasterza 68, Kraków, Polska

Opis firmy Okno Classic

Zachęcamy wszystkich pragnących w niedalekiej przyszłości wymienić sobie w domu okna, drzwi lub zamontować rolety do zapoznania się z ofertą firmy Okno Classic. Od kilku lat wymieniamy państwu najważniejsze elementy w mieszkaniu jakimi są niewątpliwie okna. Dobrze wprawione, dają komfort użytkowania oraz pewność, że ciepło zimowego ogrzewania nie zmarnuje się i nie ucieknie do otoczenia. Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy DRUTEX, dlatego jesteśmy pewni, że nasze rozwiązania są na najwyższym poziomie. Nie wierzysz? Zaproś nas do swojego domu a my pokażemy Ci jak dokładnie pracujemy!

Oferta firmy

W ofercie firmy Okno Clasic znajdują się rozwiązania z zakresu montazu:
-okien drewnianych;
-okien PCV (pot. "plastiki");
-bramy;
-drzwi;
-rolety;
Zapraszamy do zapoznania się z nasza strona internetową - tam znajdziecie państwo więcej ciekawych informacji.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wiele osób chcących ogrodzić swoją nieruchomość, stawia na metalowe, nowoczesne ogrodzenia czy bramy, mając świadomość jakości takich ogrodzeń i ich trwałości.
Oferujemy garaże blaszane Radom oraz różnego rodzaju bramy garażowe, wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są gwarancją ich długiej żywotności.
Potrzebujesz bram szybkobieżnych spełniających najwyższe standardy? Najlepsi producenci, wysoka jakość jak i duży wybór bram są dostępne na stronie bramyszybkobiezne.