Merryden Investments Sp. z o.o.

PAŃSKA 96/68,

info@vilpark.pl

Merryden Investments Sp. z o.o.

PAŃSKA 96/68, Warszawa, Polska

Opis firmy Merryden Investments Sp. z o.o.

Osiedle Vilpark powstaje w odległości zaledwie kilku kilometrów od Kołobrzegu i wybrzeża Bałtyku. To nie tylko świetne miejsce na zbudowanie swego rodzinnego domu, lecz także inwestycja, która z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Jeśli chcesz stać się właścicielem jednej z działek położonych na osiedlu niedaleko lasu, wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się ze szczegółami oferty. Wszystkie działki są w pełni uzbrojone. Zamieszkaj na łonie natury zaledwie kilka kilometrów od centrum miasta!

W ofercie firmy Merryden Investments Sp. z o.o. znajduje się między innymi:
- Działki budowlane nad morzem,
- Działka rekreacyjna nad morzem,
- Działki nad morzem,
- Działki Kołobrzeg,
- Działki niedaleko lasu.

Z aktualną ofertą firmy Merryden Investments Sp. z o.o. zapoznać się można na stronie https://vilpark.pl

Danex - Twój partner w kreowaniu przestrzeni z wykorzystaniem innowacyjnych konstrukcji aluminiowych.
Sprzęt budowlany do prac ziemnych jest bardzo drogi i wymaga niezbędnego serwisu, który również jest kosztowny, dlatego wiele firm na terenie powiatu limanowskiego decyduje się na wypożyczenie sprzętu budowlanego z wypożyczalni limanowa.
Firma budowlana i brukarska Han-Bud Halbiniak realizuje zlecenia na prace budowlane, usługi brukarskie, roboty ziemne oraz zakładanie ogrodów dla mieszkańców Częstochowy, Radomska, Kłomnic i okolicznych miejscowości z woj.