Katalog Miasto-Firm.pl

Wyposażenie gastronomiczne

MB Invest Monika Biedroń

Noże haccp - profesjonalne noże gastronomiczne, dzięki którym na nowo odkryjesz radość z gotowania. Już nigdy nie zdenerwujesz się podczas krojenia świeżego, ciepłego pieczywa, sera czy mięsa. Dzięki oznaczeniu kolorystycznym, będziesz (...)

cookpro.pl

Działalność naszej firmy dotyczy wykonywania dla naszych klientów usług przy wykonywaniu bardzo różnych obiektów gastronomicznych. Nasza firma działa na rynku od 2005 roku zajmując się wykonywaniem między innymi takich obiektów jak resta(...)

Gastromix II S.C. Waldemar Gazurek, Mieczysław Franek

Nasza firma GASTROMIX powstała w 1998 roku. Od tego czasu prężnie działamy w branży gastronomicznej, dostarczając swym klientom niezbędne wyposażenie. Nasi pracownicy posiadają wiedzę i doświadczenie, niezbędne do profesjonalnej obsługi (...)

Gremax Grzegorz Psiuch

Szukasz urządzenia do mycia pojemników? Znajdziesz je w ofercie firmy GreMax, która oferuje najwyższej jakości produkty, które oszczędzą czas, wodę, a także przyczynią się do zmniejszenia ilości osób potrzebnych do mycia. Dodatkowo pozw(...)

aGusto Maciej Greś

Nasza firma prowadzi od 2007 sprzedaż dla profesjonalnej gastronomii. W ofercie posiadamy kompleksowe wyposażenie gastronomii oraz akcesoria i urządzenia do kuchni domowej. Nasz asortyment charakteryzuje bardzo duży wybór markowych produktów. N(...)

Koleżanki Szklanki

Hurtownia porcelany Koleżanki Szklanki pozwala wyposażyć swoją kuchnię w najwyższej jakości akcesoria kuchenne, przydatne nie tylko podczas dużych przyjęć czy imprez, ale także na co dzień. W ofercie sklepu znajdują się takie m.in. pate(...)