Katalog Miasto-Firm.pl

Catering

GastroProdukt Rafał Mirek

Jesteśmy firmą rodzinną. Na rynku HoReCa pojawiliśmy się w 2010 roku. W ofercie mamy sprzęt i wyposażenie potrzebne w kuchni oraz lokalach gastronomicznych. Możemy też pomóc doradzając, projektując zaplecze kuchenne, a także zajmując si(...)

usniezkow.pl

Funkcjonujemy od ponad 10 lat. Obsłużyliśmy ponad 10 tysięcy klientów. Nasze miejsce można różnie określać. Jest to idealny obiekt do celebrowania najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jeżeli jednak chcesz wypocząć w trakcie po(...)

Proviant.pl ANNA WOJDAT

Proviant.pl – Twoje jedzenie na cały dzień! Słyszałeś o diecie pudełkowej? Zapewne wiesz jak znana jest ona pośród gwiazd. Poza tym, że jest modna, jest również ciekawa. Przede wszystkim dla tego, że nie musisz przejmować się liczenie(...)

papryka.bydgoszcz.pl

Szukasz miejsca na organizację urodzin, imprez integracyjnych czy dowolnych innych spotkań w gronie rodzinnym, przyjaciół czy pracowników? Zapraszamy do baru Papryka, który mieści się w Bydgoszczy przy ulicy Toruńskiej 76. Ze swojej strony m(...)

Optimalfit.pl

Chcesz coś zmienić w swoim życiu i szukasz cateringu dietetycznego? – My możemy ci w tym pomóc! Jesteśmy firmą cateringową od roku 2011 i od zawsze pomagamy ludziom spełniać swoje marzenia. Jeżeli chciałbyś stracić trochę na wadze, (...)

optidiet.pl

Proponowany przez naszą firmę OPTIDIET to catering dietetyczny na miarę naszych czasów. Jesteśmy pewni, że z naszymi specjalnymi dietami osiągną Państwo zamierzone cele, smakując wyśmienite dania przygotowywane ze starannie wybranych produ(...)

Catering24

Zajmujemy się realizowaniem usług na rynku obsługiwania firm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy obsługiwaniu firm, co pozwala nam zapewnić sprawną realizację obsługę klientów firmowych. Jednocześnie w naszej firmie catering24.pl je(...)

Fit Cooker

Catering dietetyczny Fit Cooker w Warszawie oferuje dostarczanie dietetycznych posiłków pod wskazany przez Ciebie adres na terenie Warszawy. W swoim zespole zatrudniamy wyspecjalizowanych dietetyków oraz profesjonalnych kucharzy, którzy dbają o (...)