Katalog Miasto-Firm.pl

Restauracje

DA PIETRO ELŻBIETA NOWOSAD SPÓŁKA JAWNA

Da Pietro włoska restauracja znajdująca się w Krakowie - tu znajdziesz najlepsze jedzenie w mieście. Spróbuj jak smakuje prawdziwa włoska kuchnia i zakochaj się w niej. Korzystamy wyłącznie z najświeższych, wysokiej jakości składników. (...)

Alegloria.pl

Lubisz smaczne jedzenie? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej restauracji zlokalizowanej w Śródmieściu Warszawy. Dysponujemy bardzo doświadczonymi kucharzami, którzy są w stanie przygotować wiele ciekawych d(...)

http://lovepierogove.pl

Serdecznie zapraszamy do naszej pierogarni Love Pierogove w Pruszczu Gdańskim. Naszym marzeniem było stworzyć miejsce, w którym będzie unosiła się niepowtarzalna woń pysznej polskiej kuchni. Zjesz u nas najlepsze domowej roboty pierogi tradyc(...)

kimisushi.pl

Jeżeli szukasz najlepszego sushi w Warszawie, zapraszamy do naszej japońskiej restauracji Kimi Sushi – tu w wykwintnych potrawach odnajdziesz prawdziwy smak Azji! Swoją kuchnię opieramy wyłącznie na sprawdzonych, świeżych składnikach, któ(...)

Zajazd Magda Usługi Gastronomiczne Magdalena Rundzia

Prowadzony przez nas Zajazd Magda znajduje się w miejscowości Bobrek na trasie Kraków – Oświęcim, niedaleko miasta Oświęcim. Jesteśmy miejscem, w jakim każdy z naszych gości może liczyć na profesjonalną i miłą obsługę. Za każdym r(...)

Moodro Restaurant

Moodro Restaurant to niepowtarzalny lokal mieszczący się w starej maszynowni należącej do Muzeum Śląskiego w Katowicach. Lokal ten w znakomity sposób łączy tradycje regionu ze współczesnością. Stylowe wnętrza starej maszynowni z pewnoś(...)

Willa Fryderyka Sp. z o.o. Sp. k.

Nasza restauracja z ogródkiem nie jest miejscem, które można określić mianem jednym z wielu. Jest to wyjątkowa restauracja z ogrodem, konkretnie mowa o restauracji i spiżarni. Można także powiedzieć, że restauracja znajduje się w wyjątko(...)

Molly Malones Irish Pub

Działamy w Warszawie, gdzie nasz Molly Malone's Irish Pub zapewniamy bogaty wybór piw z beczki. W naszym irlandzkim pubie zapewniamy między innymi klasyczne irlandzkie piwa jak Guinness i Murphy's. Jednocześnie gościom możemy zapewnić klimat o(...)