Katalog Miasto-Firm.pl

Nauka jazdy

DARO DARIUSZ RENK

Uniwersalne kursy w Szczecinie oraz Nowogardzie na prawo jazdy w kategoriach A, B, C i D w szkole nauki jazdy DARO. Zapraszamy serdecznie przyszłych kierowców do szkoły nauki jazdy DARO na zapoznanie się z naszą ofertą kompletnego kursu przygot(...)

Szkoła Jazdy Kursant s.c.

Prowadzona przez nas Szkoła Jazdy Kursant z Wrocławia została założona w 2000 roku przez Andrzeja Świsulskiego. Początkowo byliśmy małą firmą, jednak z biegiem czasu nastąpił nasz rozwój, a co za tym idzie także i powiększenie floty p(...)

SJS Driving Academy

Szkoła jazdy Driving Academy oferuje profesjonalne szkolenia firmowe, a także indywidualne. To kursy bezpiecznej jazdy prowadzone przez takich mistrzów, jak Wojciech Chuchała czy Maciej Wisławski. Doskonal swoją technikę jazdy pod okiem najlep(...)

Karol Juchniewicz JUKA

Prezentujemy auto szkołę w Łodzi. Zapewniamy nie tylko odpowiednie przygotowanie do egzaminu państwowego na prawo jazdy, ale również zaawansowane szkolenia z jazdy defensywnej i stałą pomoc licencjonowanego instruktora. Wypuszczamy na drogi k(...)

Ośrodek Szkolenia Zawodowego

Specjalizujemy się w uczeniu dorosłych. Prowadzimy wiele wysokiej jakości kursów. Naszych słuchaczom oferujemy naukę w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych oraz oferujemy naukę w studium policealnym – studium kosmetycznym i studium adm(...)