Katalog Miasto-Firm.pl

Inne sporty

SurfShop.pl

SurfShop.pl to internetowy sklep windsurfingowy i kitesurfingowy. W ofercie posiada profesjonalny sprzęt do kitesurfingu i windsurfingu, a także deski typu skimboard czy longboard. Każdy entuzjasta surfowania pod każdą postacią, znajdzie tu co(...)

Lost Room Paweł Wilk

Zapraszamy na pełną adrenaliny i niespodziewanych zwrotów akcji przygodę, kiedy odwiedzisz miejsca rodem ze swoich snów i koszmarów... Oferujemy wyjątkowy escape room, w którym przez godzinę razem ze swoją paczką przyjaciół będziesz roz(...)

Drivingexperience.pl

Driving Experience to agencja eventowa mająca adrenalinę we krwi. Nasze biuro zlokalizowane jest w Krakowie. Dla swoich klientów proponujemy organizację eventów motoryzacyjnych, które zrobią wrażenie na wszystkich fanach motoryzacji. Każda i(...)

a1karting.pl

Tor kartingowy A1Karting, który znajduje się w Warszawie, to fantastyczne miejsce dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Jeżeli chcecie pojeździć na gokartach, ale równie dobrze szukacie doskonałego miejsca na szkolenie, konferencję c(...)

Dosiatkówki

„Trening siatkówki dla dzieci – od czego zacząć?” – to jeden z wpisów na naszym portalu siatkarskim dosiatkowki.pl. Znaleźć na nim można o wiele więcej ciekawych artykułów i porad na temat tego sportu. Jeśli zastanawiałeś się np(...)

Masters Dojo

Specjalizujemy się w MasterDojo w realizowaniu zajęć z karate, które oferujemy dzieciom na terenie Choszczówki, Tarchomina. Jesteśmy w stanie zapewnić ćwiczenia karate trachomin, karate dla dzieci choszczówka, które realizowane są przez ze(...)