TURBO-ELMAR Elżbieta Czachor, Marek Radka s.c.

Polna 3,
39-300 Mielec
podkarpackie

Turbo-Elmar s.c. - profesjonalna regeneracja DPF F
regeneracja.dpf@gmail.com

TURBO-ELMAR Elżbieta Czachor, Marek Radka s.c.

Polna 3, Mielec, Polska

Opis firmy TURBO-ELMAR Elżbieta Czachor, Marek Radka s.c.

Filtry cząstek stałych znane także jako filtry DPF, a więc suche oraz FAP, czyli filtry mokre, to podzespoły, które w wyniku eksploatacji pojazdu ulegają zapchaniu. Również katalizatory. Wszystko to - to elementy układu wydechowego, gdzie spaliny muszą być oczyszczane, aby zredukować emisję szkodliwych związków do atmosfery. Dlatego też można kupić nowe części, ale istnieje też regeneracja, czyli czyszczenie. Firma Turbo-Elmar to technologia FCM prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie obecnie do regenracji!

Oferta więc firmy to nic innego jak profesjonalna i tania regeneracja DPF w Mielcu, gdyż to właśnie tutaj wykonujemy nasze usługi.
Regeneracja FAP i katalizatorów możliwe do zregenerowania poprzez technologię FCM, którą posiada nasza firma.
Polecamy nasze usługi dla każdego bowiem wykonujemy:
- czyszczenie katalizatorów do osobówek,
- czyszczenie katalizatorów do ciężarówek,
- czyszczenie katalizatorów do autobusów.
- regeneracja DPF do samochodów ciężarowych.
Koszty ustalane indywidualne. Firma Turbo-Elmar przyjmuje części wysyłkowo, a następnie odsyłamy zregenerowane podzespoły do klienta. Posiadamy doświadczony zespół, nowoczesny park maszynowy, jak i kompetencje do regeneracji.
Obecnie trwa promocja na usługi, umożliwiająca naprawdę tanią regenerację DPF!

Internetowy sklep motoryzacyjny RPMotorsport.
Markowe części do maszyn budowlanych – koparek, minikoparek oraz spycharek znajdziesz w niezwykle atrakcyjnej ofercie sklepu online Glimat.
Awaria samochodu zawsze jest dużym problemem.