Synapsa Med sp.zo.o.

Synapsa Med sp.zo.o.
REGON: 022079680

Klonowa 16, Jelcz-Laskowice, Polska

Opis firmy Synapsa Med sp.zo.o.

Senso Rex to firma zajmująca się produkcją pościeli, poduszek i kołder obciążeniowych. Głównym celem jej działania jest zapewnianie jej klientom należytego komfortu spania - jej założeniem jest to, by dać im możliwość głębokiego, przyjemnego, a przede wszystkim nieprzerwanego snu. Firma powstała z myślą o osobach cierpiących na różnego rodzaju schorzenia mogące zakłócać spokojny sen - ADHD, nerwica, depresja i inne. Produkty ferowane przez nią są zatem doskonałym suplementem dla profesjonalnych terapii, a z uwagi na solidność i jakość ich wykonania, mogą być wykorzystywane długo po niej, by po prostu lepiej się spało. Jeżeli zatem nie masz ochoty budzić się w nocy czy wstawać niewypoczętym lub niewyspanym, powinieneś wejść na senso-rex.com i dowiedzieć się więcej!

W naszej ofercie znajdują się:
Kołdry obciążeniowe
Pościele
Poszewki na kołdrę obciążeniową
Pościel dwuosobowa
Pościel jednosobowa
Poduszki
Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcjesz szczegółów

Borykasz się z problemem wrastających paznokci? A może masz problem z pęcherzem pod stopą lub powracającymi kurzajkami? Koniecznie skontaktuj się z Instytutem Podologicznym.
Poszukujesz w pełni zaufanego lekarza? Specjalisty w zakresie medycyny estetycznej? W takim razie Dr Kopaczyński jest dla Ciebie.
Poszukujesz solidnych produktów do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej? Zależy Ci na najwyższej jakości artykułach? Koniecznie w takim razie sprawdź, co do zaoferowania na BJU! To w pełni profesjonalna hurtownia, prężnie działająca na rynku od lat, która zapewnia między innymi takie produkty jak np.