SkupNieruchomosciowy.pl Investore Sp. z o.o.

ul. Adama Mickiewicza 29,
śląskie

biuro@skupnieruchomosciowy.pl

SkupNieruchomosciowy.pl Investore Sp. z o.o.

ul. Adama Mickiewicza 29, Katowice, Polska

Opis firmy SkupNieruchomosciowy.pl Investore Sp. z o.o.

Skupnieruchomosciowy.pl - firma zajmująca się pośrednictwem w zakupie nieruchomości w Katowicach i innych miastach Śląska. Od wielu lat pomagamy osobom, które potrzebują sprzedać swoją nieruchomość za gotówkę. Nasza firma skupuje domy, mieszkania, budynki komercyjne, gospodarstwa rolne i wszelkie inne nieruchomości. Kupujemy je za uczciwą cenę. Naszymi klientami mogą być zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Kupując nieruchomość za gotówkę, dbamy o to, by transakcja była jak najprostsza. Jesteśmy ekspertami w kupowaniu domów i mieszkań.

Nasza firma specjalizuje się w skupowaniu nieruchomości za gotówkę. Oferujemy naszym klientom profesjonalne i kompleksowe usługi związane z natychmiastową transakcją mieszkań, domów i gruntów na terenie Śląska. Skupujemy nieruchomości o różnej lokalizacji, wielkości, stanie prawnym. Oferujemy naszym klientom atrakcyjną cenę za nieruchomość, co sprawia, że nasi klienci są zadowoleni. Zapewniamy naszym klientom profesjonalną obsługę, gwarantując najwyższy poziom poufności. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza.

Skupnieruchomosciowy.pl to firma oferująca skup:
- mieszkań,
- domów,
- gruntów,
- lokali,
- kamienic
za gotówkę, nawet tych zadłużonych. Jesteśmy w branży nieruchomości od ponad dekady i wiemy jak sprawić, aby proces ten był jak najmniej bolesny. Nasz zespół profesjonalistów pomoże Ci w całym procesie sprzedaży.

Firmy pokrewne w bazie

/ skup nieruchomości /

Jesteśmy firmą EVENTOWCY, specjalizującą się w organizacji niezapomnianych wydarzeń.
VRTEAM to firma specjalizująca się w dostarczaniu atrakcji eventowych na różnego rodzaju wydarzenia, takie jak imprezy firmowe, integracyjne, pikniki, festiwale, eventy promocyjne i gamingowe oraz targi, konferencje.
Nasze usługi zegarmistrzowskie są dostępne dla klientów indywidualnych oraz dla firm.