Katalog Miasto-Firm.pl

Wycena nieruchomości

Rzeczoznawca Horyzont

Małopolskie Centrum Wyceny Nieruchomości HORYZONT zaprasza osoby prywatne oraz firmy do podjęcia współpracy w zakresie wyceny nieruchomości. Zapewniamy pełną analizę rynku oraz obiektywną wycenę z uwzględnieniem wszelkich wypadkowych bizn(...)

Pol-Met Sp. Z.o.o

Przedsiębiorcy, którzy zamierzają rozbudować swój biznes nie rzadko zastanawiają się gdzie zamówić odpowiednie konstrukcje stalowe, komu zlecić wykonanie prac, aby było one bezpieczne i wykonane z należytą dbałością o szczegóły oraz(...)

Maciej Kantorek

Jeżeli planujecie Państwo zakup nieruchomości, to zdecydowanie warto przed finalizacją poznać jej wartość rynkową. Nie zawsze wystawiane mieszkanie czy też grunt odpowiada realnej wartości nieruchomości. Jeżeli szukacie Państwo specjalis(...)

Horyzont Inwestycji Sp. z o.o.

Inwestycja w nieruchomości w zdecydowanej większości przypadków jest doskonałym sposobem na bezpieczne pomnożenie naszego kapitału. Jeżeli szukacie państwo sprawdzonej firmy, która specjalizuje się w inwestycji w nieruchomości – to serd(...)

Wycena Nieruchomości Barbara Jurczak

Usługi naszej firmy obejmują sporządzenie wycenę nieruchomości na potrzeby klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Zajmujemy się wyceną nieruchomości od ponad 10 lat. Operaty szacunkowe opracowuje rzeczoznawca majątkowy posiadający(...)