Katalog Miasto-Firm.pl

Biura nieruchomości

Maxus Administracja

Od 1999 roku na krakowskim rynku cały czas zdobywając nowe doświadczenie działa firma, świadcząca pełną obsługę budynków i nieruchomości. Administrowanie i zarządzanie budynkami należy zostawić w rękach profesjonalistów. Opinie naszy(...)

Agencja Bracia Sadurscy Dariusz Sadurski

Nasze pojawienie się na rynku obrotu nieruchomościami miało miejsce w 1990 roku. Należymy do grona członków Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (MSPON). W ofercie jaką dysponujemy, można znaleźć mieszkani(...)

BALLYVESEY HOLDINGS POLSKA Sp. Z.o.o

Chcemy zaproponować Ci możliwość wynajęcia sali konferencyjnej w Rybniku. Jej powierzchnia to 50m2. W naszej sali będziecie mieć do czynienia z klimatyzacją i wentylowaniem mechanicznym. Poza tym jest również dostęp do internetu i usług b(...)

MAREK RUSSJAN NIERUCHOMOŚCI

Zajmujemy się obrotem luksusowymi nieruchomościami na terenie Trójmiasta. W naszej ofercie występują przestronne apartamenty w centrum Sopotu, rozbudowane domy jednorodzinne z wieloma nowoczesnymi udoskonaleniami, apartamenty z dużymi tarasami.(...)

Vertigo Property Group Tomasz Dyła Sp. J.

Vertigo Property Group to agencja nieruchomości komercyjnych specjalizująca się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nieruchomości. Zajmuje się kompleksową obsługą procesów najmu powierzchni biurowej, poszukiwaniem biur, które spełniają(...)

Rakos Wojciech Rak, Łukasz Rak, Michał Rak Sp. c.

W naszej firmie Rakos działamy na rynku od 2002 roku specjalizując się w realizowaniu zarządzaniem nieruchomościami. Obecnie zarządzamy kilkudziesięcioma budynkami jako zarządcy. Zapewniamy wykonanie kompleksowych usług dotyczących zarządz(...)

PBH

Vision Offices to budynek o wyjątkowej architekturze położony w biznesowej i prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Vision Offices oferuje biura do wynajęcia na niezwykle dogodnych warunkach. W wynajmowanej powierzchni istnieje możliwość aranżacj(...)

Antalovka Residence

Zastanawiasz się nad przeprowadzką? Jeśli zdecydujesz się na przeprowadzkę, będziemy mieć dla Ciebie mnóstwo interesujących propozycji. Jak to rozumieć? Krótko mówiąc — naszą propozycją jest Antalovka Residence apartamenty sprzedaż (...)