Katalog Miasto-Firm.pl

Sprzęt RTV

zoomtakpolska.pl

Zoomtak to marka, która oferuje innowacyjny sprzęt multimedialnej rozrywki. Urządzenie ma doskonałe parametry, przez co jest niezwykle wydajne. W naszej ofercie znajdziecie Smart TV BOX Zoomtak Vplus Android 6.0. Nasz produkt jest unikalny i zawi(...)

Audio Video Design Sp. z o.o.

Salonydenon.pl to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy cenią sobie sprzęt najwyższej jakości. Dzięki skorzystaniu z naszych usług każdy klient ma możliwość zakupu produktów wprost od producentów bądź autoryzowanych dealerów.(...)

3 TECH Wanda Bąk

Nasza firma zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą techniczną imprez różnego typu. Działamy na zlecenie osób prywatnych i firm. Klientom zapewniamy wiele korzyści. Między innymi dostęp do nowoczesnych technologii i najlepszego s(...)

Endo-Tech Buczma Wiśniewski Sp. j.

Endo-Tech oferuje Ci specjalistyczne oraz precyzyjne urządzenia najwyższej jakości, służące do badań VT (Virtual Testing) i kontroli wizualnej. Na stronie internetowej endo-tech.pl znajdziesz produkty optyczne takie, jak wideoendoskopy, borosk(...)

Wypożyczalnia Sprzętu Filmowego RentGrandfox.pl

Potrzebujesz wysokiej klasy sprzęt filmowy na już? Rozwiąż błyskawicznie swój problem sięgając po wynajem! Gdzie w Krakowie znajdziesz dobry sprzęt filmowy udostępniany na rental w niewygórowanej cenie? Zaoferuje Ci go niniejsza wypożycza(...)

Movitech

W firmie Movitech specjalizujemy się w realizowaniu projektów, które mają na celu modernizowanie instytucji kultury. Oferujemy naszym klientom między innymi system audioprzewodników, który oferowany jest muzeom, a jednocześnie może być dopa(...)

2RHP

W firmie 2RHP z Rudy Śląskiej oferujemy system ratowniczej łączności bezprzewodowej RESYS. System ten pozwala zapewnić głosową komunikację typu full-duplex czyli łączność bezprzewodowa jest realizowana w obu kierunkach. Odpowiednia komun(...)

Wizualizer

Interesuje Cię dobry integrator systemów AV? Jeśli tak, mamy dla Ciebie ważną wiadomość — integrator systemów AV jest częścią naszej oferty. Być może natychmiast pojawiło się pytanie, dlaczego warto obdarzyć nas zaufaniem? Najkróce(...)