Katalog Miasto-Firm.pl

Sprzęt AGD

Hakom Sp. z o.o. Sp. k.

HAKOM Firma HAKOM działa nieprzerwanie od ponad 25 lat. Wspieramy wykonawców, instalatorów oraz inwestorów poprzez znajdowanie optymalnych rozwiązań i budowanie relacji z klientami. Od początku istnienia, nasza firma stawia na jakość produk(...)

Wasserman - Krzysztof Wasilewski

W naszym sklepie internetowym czekają na ciebie zróżnicowane i konkretne urządzenia elektroniczne, które będziesz w stanie szybko dobrać dla swoich potrzeb. Mamy wieloletnie doświadczenie wiemy zatem jak dobierać idealne produkty dla potrzeb(...)

BMD Polska

Nasza firma z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 1992 roku i specjalizuje się w sprzedaży domowych oraz przemysłowych maszyn do szycia oraz haftu, owerloków oraz maszyn haftujących, zwłaszcza hafciarek komputerowych. Dostępne w naszej ofercie(...)

CTC Clatronic

Clatronic od ponad 20 lat produkuje i dostarcza na polski i europejski rynek sprzęt AGD. Klienci wybierają Clatronic kupując małe AGD dla domu, roboty kuchenne, sokowirówki, żelazka, blendery, grille elektryczne. Ponadto Clatronic zajmuje się (...)

SEMI Technika

SEMI TECHNIKA od 1988 roku zajmuje się dystrybucją i sprzedażą hafciarek. W naszej ofercie znajdują się hafciarki przemysłowe oraz hafciarki komputerowe. Dzięki wieloletniemu stażowi na rynku zawiązaliśmy współpracę z liderami na rynku (...)

MC-Kuchnie

Potrzebny jest Ci nowy piekarnik? W Siedlcach znajdziesz sklep z wyposażeniem kuchennym MC-kuchnie, w którym dostaniesz piekarniki kompaktowe i standardowe, a także do kuchni do zabudowy od renomowanych producentów. W naszym asortymencie znajduje(...)

AGED

Zapoznaj się z możliwościami jakie daje użytkowanie nowoczesnych lodówek i zamrażarek marki Liebherr. To urządzenia chłodnicze najwyższej jakości. Charakteryzują się wyjątkowym designem i wysokim poziomem energooszczędności. Przechowyw(...)

Odkurzanie

Poszukują Państwo nowych odkurzaczy? Zapraszamy do odwiedzin sklepu Internetowego Odkurzanie.net. Nasz sklep Internetowy prowadzony jest przez firmę AKOM, a na samym rynku funkcjonujemy już od wielu lat. Znajdą Państwo u nas zestawy odkurzaczy (...)