Lendly Sp. z o.o

NIP: 6392019976

Lotnicza 69/7, Racibórz, Polska

Opis firmy Lendly Sp. z o.o

Lendly.pl to profesjonalna wypożyczalnia samochodów luksusowych, sportowych oraz busów. Proponujemy Państwu pojazdy zadbane wykorzystywane na imprezach okolicznościowych, ślubach, na randkach, podczas spotkań biznesowych, czy po prostu do bardzo komfortowych podróży. Obsługujemy klientów biznesowych oraz indywidualnych w Warszawie, Katowicach, innych dużych miastach. Bogata lista pojazdów, najem krótko lub długoterminowy, szybka pomoc na dedykowanej infolinii to tylko niektóre z naszych głównych zalet.

W ofercie firmy Lendly Sp. z o.o znaleźć można na przykład:
- Wypożyczalnia samochodów luksusowych,
- Wypożyczalnia samochodów sportowych,
- Wynajem aut.

Z aktualną ofertą firmy Lendly Sp. z o.o można się zaznajomić na witrynie www http://lendly.pl

A czy słyszałeś o wypożyczalni Limarent w Limanowej? Firma działa na terenie powiatu Limanowskiego w takich miejscowościach jak Słopnice, Tymbark, Dobra, Wilkowisko, Wilczyce, Stara Wieś i inne.
W firmie VipCarRental zajmujemy się profesjonalnym i kompleksowym wynajmowaniem samochodów luksusowych.