Fundacja Avenhansen. Szkolenia Dla Rozwoju

Fundacja Avenhansen. Szkolenia Dla Rozwoju

Kronikarza Galla 4/9, Kraków, Polska

Opis firmy Fundacja Avenhansen. Szkolenia Dla Rozwoju

Fundacja Avenhansen organizuje darmowe kursy i szkolenia sprzedażowe w największych miastach Polski. Komercyjne szkolenia biznesowe oraz sprzedażowe są skierowane do firm i instytucji państwowych, natomiast darmowe kursy otwarte skierowane są do osób dorosłych i młodzieży, które mają ograniczony dostęp do rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Głównym tematem darmowych szkoleń otwartych jest rozwój osobisty, tajniki sprzedaży, autoprezentacja i Savoir-Vivre. Zajęcia prowadzą specjaliści w danej tematyce, a na koniec szkolenia każdy otrzymuje certyfikat.

Opisywana firma Fundacja Avenhansen. Szkolenia Dla Rozwoju oferuje:
- Szkolenia Dla Rozwoju
- Darmowe szkolenia
- Bezpłatne kursy

Ze szczegółami oferty firmy Fundacja Avenhansen. Szkolenia Dla Rozwoju można się zaznajomić na witrynie www http://fundacja-avenhansen.pl

Oferujemy profesjonalne usługi szkoleniowe z obszaru HR.
Jeżeli potrzebujecie przeprowadzić szkolenia BHP to zapraszamy Was do nawiązania kontaktu z naszymi pracownikami.