FHU Cataleia Centrum Pogrzebowe Kulma

NIP: 7372054562

ul. Łazarskiego 16,, Limanowa, Polska

Opis firmy FHU Cataleia Centrum Pogrzebowe Kulma

Pogrzeby na terenie powiatu Limanowskiego, Nowego Sącza i innych miejsowości oraz miast bardzo często obsługiwane są przy pomocy firmy Kulma Pogrzeby. Ich kompleksowa obsługa każdego klienta spotyka się z niezwykłą aprobatą i sprawia, że ten trudny dla bliskich i rodziny czas mija w dogodnej atmosferze. Firma zapewnia wszystko co niezbędne, trumny, klepsydry, prosektorium, urny, namioty, samochody, wieńce i inne niezbędne rzeczy. Koniecznie skontaktuj się z biurem obsługi klienta i dowiedz się więcej.

Kulma Pogrzeby oferuje:
- wieńce,
- klepsydry,
- urny,
- trumny,
- samochody,
- namioty,
- prosektorium
i wiele innych niezbędnych w tym dniu produktów oraz usług.

Jesteśmy firmą EVENTOWCY, specjalizującą się w organizacji niezapomnianych wydarzeń.
VRTEAM to firma specjalizująca się w dostarczaniu atrakcji eventowych na różnego rodzaju wydarzenia, takie jak imprezy firmowe, integracyjne, pikniki, festiwale, eventy promocyjne i gamingowe oraz targi, konferencje.
Nasze usługi zegarmistrzowskie są dostępne dla klientów indywidualnych oraz dla firm.