99rent Sp. z o.o.

info@99rent.pl

99rent Sp. z o.o.

Połczyńska 10, Warszawa, Polska

Opis firmy 99rent Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się oferowaniem wynajmu samochodów zarówno na krótki jak i długi termin. Dysponujemy punktami w wielu miastach Polski. Dysponujemy bardzo bogatą flotą pojazdów wśród, których są między innymi volvo v40, volkswagen passat, volvo v90 i wiele innych. Zapewniamy wynajem samochodów luksusowych, wynajem samochodów z OC sprawcy oraz wiele innych usług. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, atrakcyjne ceny i możliwość wynajmu także na bardzo długi czas. Zapraszamy.

W ofercie firmy 99rent Sp. z o.o. znajduje się między innymi:
- Wynajem krótkoterminowy aut
- Wynajem średnioterminowy aut
- Wynajem samochodów z OC sprawcy
- Wynajem samochodów luksusowych

Z dokładniejszymi informacjami na temat firmy 99rent Sp. z o.o. zapoznać się można na witrynie https://99rent.pl/

A czy słyszałeś o wypożyczalni Limarent w Limanowej? Firma działa na terenie powiatu Limanowskiego w takich miejscowościach jak Słopnice, Tymbark, Dobra, Wilkowisko, Wilczyce, Stara Wieś i inne.