Katalog Miasto-Firm.pl

Tłumaczenia

Prolexico - usługi tłumaczeniowe, rozwiązania dla biznesu - Jakub Suchocki

Prolexico - biuro tłumaczeń zajmujące się realizacją najbardziej wymagających przekładów języków europejskich i azjatyckich. Nasza specjalizacja to jakościowe tłumaczenia tekstów o charakterystyce prawnej, technicznej i medycznej. Wykonu(...)

URYGA MAŁGORZATA "MERIDIUM"

Meridium - Biuro Tłumaczeń językowych zajmujące się tłumaczeniami pisemnymi z oraz na wszystkie języki europejski i wybrane języki pozaeuropejski. Jako biuro tłumaczeń działamy od kilkunastu lat, nieprzerwanie oferując naszym klientom us(...)

biuroakademia.pl

Biuro tłumaczeń Akademia specjalizuje się w prowadzeniu kompleksowych usług tłumaczeniowych w ramach 50 języków. Biuro zostało założone w 2001 roku i od tego czasu zyskało sobie wielu zadowolonych klientów, w tym osób fizycznych, firm or(...)

Pozena.com

Tłumaczenie strony internetowej na języki obce to must have w każdej branży – zleć je profesjonalistom z firmy tłumaczeniowej POZENA, która dysponuje zespołem zawodowych tłumaczy z wielu specjalistycznych dziedzin, którzy wiedzą, jak pis(...)

Tłumaczalnia

Specjalizuję się w realizowaniu tłumaczeń z języka ukraińskiego i rosyjskiego. Zapewniam realizowanie między innymi tłumaczeń przysięgłych, co dotyczy tłumaczenia dokumentów jak akty urodzenia, małżeństwa. Jednocześnie wykonują tłu(...)

Berligo

Berligo.com to platforma tłumaczeń on-line stworzona przez grupę tłumaczy zwykłych i przysięgłych, którzy pomagają klientom w pokonywaniu międzynarodowych spraw urzędowych. Intuicyjny system zamówień tłumaczeń on-line pozwala wgrać r(...)