Katalog Miasto-Firm.pl

Ślub i wesele

ModneWesele.com

Dzięki nam wypromujecie Państwo „biznes weselny” wśród par młodych na poziomie ogólnokrajowym. Promujemy DJ – ów, zespoły muzyczne, fotografów ślubnych, sklepy związane ze sprzedażą sukni ślubnych, garniturów, akcesoriów, wypoż(...)

Kogucik Grzegorz Muzykowski

Lawenda to firma, zajmująca się organizowaniem przyjęć okolicznościowych oraz spotkań biznesowych wraz z całą oprawą i niezbędnymi elementami towarzyszącymi każdemu z nich. Zajmujemy się organizacją wszelkiego rodzaju imprez w naszym lo(...)

Hotel Kasztel

Kasztel to trzygwiazdkowy hotel w Małopolsce stylizowany na zamek. Obsługujemy spotkania biznesowe, a także imprezy okolicznościowe. Udostępniamy sale weselne w okolicach Tarnowa oraz Krakowa do 250 osób. Dysponujemy wnętrzami przypominającym(...)

Stare Kino

Restauracja Stare Kino jest reklamowana przy wykorzystaniu hasła imprezy okolicznościowe Milanówek. W klimatycznej, odrestaurowanej sali kinowej możliwa jest organizacja różnych imprez, takich jak chrzty, komunie, urodziny, jubileusze, itp. Bog(...)

Restauracja Aquarele

Szukasz miejsca, które będzie idealnym rozwiązaniem na przyjęcie weselne Opole? Jeżeli tak, może zainteresuje Cię oferta, którą ma restauracja Aquarele? Decydując się na naszą restaurację, wybierasz atrakcyjne smaki. Niemniej nie chodzi (...)