Katalog Miasto-Firm.pl

Rehabilitacja

RENATA BĄK PRO&FIT

Nasza wypożyczalnia oferuje Państwu bardzo szeroki wybór sprzętu rehabilitacyjnego, głównie łóżka rehabilitacyjne. W ofercie mamy na wynajem łóżka rehabilitacyjne firmy: Burmeier Dalia, Burmeier Fortuna, Ortopedia, Scandinavian Mobility, (...)

Fizjoterapia-pasternak.pl

Rehabilitacja dzieci i pacjentów dorosłych to nasze najważniejsze propozycje. Leczymy wady postawy, pomagamy wrócić do sprawności po poważnych operacjach, wyprowadzamy pacjentów z najpoważniejszych kontuzji i doradzamy amatorom aktywności f(...)

Centra Medyczne Medyceusz Sp z o.o.

Podchodzimy kompleksowo do ochrony zdrowia dzieci i pacjentów dorosłych. Zapewniamy w Łodzi szereg specjalistycznych badań. To głównie próby wysiłkowe, holter EKG, endoskopia, spirometria. Zapewniamy Państwu opiekę w szpitalu, transport med(...)

GABINET FIZJOTERAPII '' W ZDROWYM CIELE ''TATIANA GRABOWSKA

Centrum rehabilitacji „W zdrowym ciele” zapewnia kompleksową pomoc w powrocie do sprawności. Bogaty zakres usług obejmuje zabiegi z fizjoterapii, terapię manualną, terapię McKenziego, drenaż limfatyczny, masaż leczniczy, Kinesiotaping, Ma(...)

normanrehabilitation.com

Gwarantujemy, że na naszych obozach usprawniających, nastawiamy się na maksymalne usprawnienie pacjentów. Pracujemy z osobami po udarach mózgu, zapewniając maksymalnie zindywidualizowany charakter terapii. Serdecznie zachęcamy do zapoznania si(...)

Kaw - Med

Nasz profesjonalny zespół skupia fizjoterapeutów, którzy dzięki wieloletniemu stażowi oraz pasji do konkretnych czynności będą w stanie pomóc nawet w najcięższych przypadkach w uśmierzeniu bólu oraz przywróceniu sprawności. Jesteśmy (...)