Katalog Miasto-Firm.pl

Ogrzewanie

Sistherm TECHNIKA GRZEWCZA

Nowoczesna technika grzewcza. Firma Sistherm działa na rynku od 2014 roku. Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic. W zakresie instalacji hydraulicznych i elektrycznych posiadamy ogromny zasób wiedzy. Osoby, z którymi mieliśmy okazję ws(...)

AKOM

Specjalnością naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących sprzedaży szerokiego asortymentu wysokiej jakości oraz nowoczesnych urządzeń między innymi z rynku grzewczego. W naszej firmie jesteśmy w stan(...)

IRSHOP.eu

IRSHOP.eu to oficjalny sklep firmy Eco-Term sp.z.o.o. Firma zajmuje się produkcją produktów marki Heat Decor. Oferta sklepu obejmuje urządzania, dzięki którym można wykonać ogrzewanie podłogowe na podczerwień. Znajdziesz tu wszystkie akceso(...)

Solaris Oze

Firma Solaris OZE specjalizuje się w nowoczesnych i ekologicznych technologiach solarnych. Dostarcza swoim klientom rozwiązania wspomagające produkcję energii cieplnej oraz elektrycznej – panele słoneczne, panele fotowoltaiczne, a także pompy(...)

ECOTHERM

Firma Ecotherm z Warszawy została założona w 1993 roku – swoim klientom zapewnia profesjonalne usługi w zakresie energooszczędnego ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Oferuje pompy ciepła, w tym pompy ciepła renomowanego producenta WaterF(...)