Eltron Sp. z o.o. - Katalog Miasto-Firm.pl

psychotesty.olsztyn@wp.pl

Eltron Sp. z o.o.
NIP: 7390200548

Opis firmy Eltron Sp. z o.o.

Każdy kierowca zawodowy ma obowiązek, wykonać badania psychologiczne. Naszą pracownię badań Eltron Sp. Z O.O., znajdziesz w Olsztynie. Wszystkich kierowców i zainteresowanych z Olsztyna lub okolicznych miast zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jako nieliczni organizujemy szkolenia, dobrane do potrzeb i oczekiwań klientów. Dużą wagę przywiązujemy do zadowolenia i bezpieczeństwa osób odbywających kurs lub badanie. Pracujemy tylko i wyłącznie na najnowocześniejszym sprzęcie, które pozwalają przyciąć czas do minimum.

- badania szoferów na prawo jazdy
- badania dla pretendentów na instruktorów jazdy
- badania dla kierowców taxi
- badania dla kierowców skierowanych przez policję kierujących pod wpływem alkoholu

W ramach oferty naszego Centrum Psychoterapii BenMed jesteśmy w stanie zapewnić świadczenie profesjonalnych usług psychologicznych, które kierowane są zarówno dla dzieci, młodzieży jak też dorosłych.
Nie radzisz sobie z alkoholem? Uważasz, że potrzebujesz profesjonalnej pomocy? W takiej sytuacji możemy zaproponować Ci pomoc.
Poszukują Państwo psychologa w Bytomiu? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Prywatnego Gabinet Beata Stojek-Węcławska Psycholog-Psychoterapeuta.