cookpro.pl - Katalog Miasto-Firm.pl

cookpro.pl

Dane adresowe:

Kwiatowa 23,
55-330 Krępice
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
info@cookpro.pl
(71) 356 91 33

Dane firmy:

cookpro.pl
NIP: 8942667895
REGON: 932264938

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy cookpro.pl

Działalność naszej firmy dotyczy wykonywania dla naszych klientów usług przy wykonywaniu bardzo różnych obiektów gastronomicznych. Nasza firma działa na rynku od 2005 roku zajmując się wykonywaniem między innymi takich obiektów jak restauracje, kawiarnie, puby, cukiernie, pizzerie i inne lokale gastronomiczne. Zapewniamy naszym klientom wykonanie zarówno funkcjonalnych, trwałych, a także nowoczesnych obiektów. Nasza firma zajmuje się również importem sprzętu gastronomicznego pochodzącego z krajów UE oraz Azji. Klienci doceniają w naszej firmie jakość oferowanych usług oraz doświadczenie, za którym idzie profesjonalizm. Z chęcią pomożemy Tobie w rozwoju gastronomicznego biznesu. Zapraszamy do współpracy.

Oferta firmy

W ofercie firmy CookPRO znajduje się między innymi:
- import sprzętu gastronomicznego
- kompleksowa realizacja obiektów gastronomicznych

Z dokładniejszą ofertą firmy CookPRO zaznajomić się można na stronie www http://www.cookpro.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Hurtownia porcelany Koleżanki Szklanki pozwala wyposażyć swoją kuchnię w najwyższej jakości akcesoria kuchenne, przydatne nie tylko podczas dużych przyjęć czy imprez, ale także na co dzień.
Nasza firma prowadzi od 2007 sprzedaż dla profesjonalnej gastronomii.
Szukasz urządzenia do mycia pojemników? Znajdziesz je w ofercie firmy GreMax, która oferuje najwyższej jakości produkty, które oszczędzą czas, wodę, a także przyczynią się do zmniejszenia ilości osób potrzebnych do mycia.