Woreczkowo.pl - Katalog Miasto-Firm.pl

Woreczkowo.pl

Dane adresowe:

Grunwaldzka 17,
31-524 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

info@woreczkowo.pl

Dane firmy:

Woreczkowo.pl
NIP: 6751211930
REGON: 120127070

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Grunwaldzka 17, Kraków, Polska

Opis firmy Woreczkowo.pl

Nie masz pomysłu na wyjątkowe i niezapomniane opakowanie prezentu? Chciałbyś zapakować komuś na urodziny jakiś drobiazg ale kompletnie nie umiesz tego zrobić z klasa? To już nie będzie dla Ciebie problem! Zapraszamy do zapoznania się z oferta internetowego sklepu Woreczkowo.pl. Znajdziesz u nas nietuzinkowe woreczki wykonane z jednych z najładniej prezentujących się materiałów. Chodzi tutaj oczywiście o organzę oraz satynę. W naszej ofercie wiele rozmiarów i wiele kolorów czeka na Twoje zamówienie!

Oferta firmy

Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta naszego sklepu. W naszym asortymencie znajdują się: woreczki na biżuterię, woreczki na lawendę, woreczki na prezenty, woreczki ozdobne, woreczki z organzy.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Proponujemy Państwu metale szlachetne z wiarygodnych źródeł pod efektywną lokatę kapitału.
Birthday Box to prezenty urodzinowe, które są ogromną niespodzianką! Możesz podarować niezwykły podarunek bliskiej osobie, zaczynając od wyboru właściwego Birthday Box.
Projektujemy oraz produkujemy przypinki patriotyczne, dla szkół i przedszkoli, czy dedykowane właścicielom działalności gospodarczych (cele promocyjne).