Katalog Miasto-Firm.pl

Zwierzęta

Wojciech Grabowski Ranczo Weterynarza

Ranczo Weterynarza to hotel dla psów i kotów. Wspaniałe rozwiązanie dla osób, które muszą wyjechać, a nie mają co zrobić ze swoim zwierzakiem. Oferujemy hotel w miejscowości znajdującej się nieopodal Pruszcza Gdańskiego. Do samego Trój(...)

T.R. Design Tatiana Rzeszutek

Pundelek to profesjonalny salon, w którym dbamy o urodę psów. Wykonujemy szereg kompleksowych usług – od kąpieli, poprzez strzyżenie, wyczesywanie, trymowanie oraz najróżniejsze zabiegi SPA. Do każdego pieska podchodzimy indywidualnie, sta(...)

Nasze Koty

Myślisz o hotelu dla kotów? Zastanawiasz się nad tym, który hotel dla kotów będzie najlepszym rozwiązaniem? Przestań się zastanawiać i czym prędzej zwróć uwagę na naszą ofertę. Dlaczego warto obdarzyć nas zaufaniem? Hotel powstał z (...)

prima-vera

W ramach oferty naszej firmy Primavera Group jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne i kompleksowe usługi w ramach sprzedaży szerokiego asortymentu wysokiej jakości wyrobów dla zwierząt. Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić różne ro(...)

MaPet Dog

W salonie Mapet Dog oferujemy usługi pielęgnowania czworonogów. Zapewniamy między innymi usługi strzyżenia, kąpieli pielęgnacyjnych, higieny uszu, oczu, zębów. W naszym salonie psi fryzjer mokotów jest w stanie zapewnić realizowanie specj(...)

SMACZNACHWILA

W naszej firmie SmacznaChwila specjalizujemy się w realizowaniu sprzedaży produktów dla zwierząt domowych. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak też hurtową, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości produkty. Zapewniamy n(...)

Pet House Inn

Nasz hotel Pet House Inn działa na terenie Warszawy, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić doskonale przygotowane warunki dla psów. Naszym klientom hotel dla psa warszawa jest w stanie zapewnić między innymi transport. Pozwala to zapewnić zarówno (...)

Merdanie i Czesanie Grażyna Rucińska

Merdanie i Czesanie to profesjonalne, i przyjazne strzyżenie psów w Warszawie. Z najwyższą dbałością zapewniamy bezstresowe zabiegi pielęgnacyjne, które wywołują radość i zadowolenie na twarzy czworonogów. Jako doświadczeni specjaliśc(...)