Katalog Miasto-Firm.pl

Usługi

CoRobic.pl

CoRobic.pl to jedyna w swoim rodzaju platforma oferująca wiele warsztatów dla najmłodszych i nie tylko. Podzielona na kategorie parki rozrywki czy sport i wiele innych - znajdziesz tam wiele zajęć dla dzieci w każdym wieku – nie tylko maluch(...)

Morfeusz Małgorzata Adamowicz

Dla osób, które szukają strojów na karnawał nasza firma ma świetnie przygotowaną ofertę. Wyspecjalizowaliśmy się w wypożyczaniu strojów karnawałowych. Przygotowaliśmy bogatą ofertę różnych propozycji, pośród których znajdują si(...)

F.H.U. Bols Krzysztof Detnerski

Jesteśmy firmą, która od 2000 roku zajmuje się produkcją oraz sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości barierek zabezpieczających. Nasze produkty mogą być stosowane zarówno do zabezpieczania drzwi jak i schodów czy też kominkó(...)

Firma Tutek Producent Wózków Dziecięcych Edward Tutakowski

Nasza firma to ponad cztery dekady doświadczenia w zakresie dostarczania wózków dziecięcych. Nasze obserwacje i wnikliwą znajomość branży, stale przekuwamy w nowoczesne rozwiązania, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej w(...)

Fiorelki.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portalem. Znajdziesz tu bardzo dużo pomysłów na kreatywne spędzenie czasu ze swoim dzieckiem. W dzisiejszych czasach ludzie mają bardzo mało czasu i często poświęcają za mało uwagi swoim po(...)

TOP-IMPREZY Lidia Michalec

Klaun, animator, wodzirej i konferansjer – wszystkie te profesje dotyczą Bogdana Michalca. Jest to wszechstronny artysta, który będzie w stanie uświetnić swoim występem każdą imprezę, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Poprowadzi s(...)

Akademia Muminków

Przedszkole, które prowadzimy w Krakowie to miejsce pełne ciepła i miłości, a dzieci bardzo chętnie w nim spędzają czas. Dbamy o dobrą atmosferę i oto, aby nasze maluszki czuły się akceptowane. Żłobek, który prowadzimy także jest miej(...)

Agencja Szafa

Jeżeli musisz zorganizować event, postaw na pomoc fachowców! Mówiąc wprost — wybierz pomoc, którą oferuje nasza agencja eventowa Wrocław! Oferowana przez nas pomoc to gwarancja satysfakcji — mamy za sobą wiele lat doświadczeń. Warto ta(...)