Katalog Miasto-Firm.pl

Marketing

Sweet Corner

Obsługa internetowego sklepu sweet-corner.eu zaprasza wszystkich przedsiębiorców oraz osoby prywatne do skorzystania z oferty naszego sklepu! Czym się zajmujemy? Naszą profesją stały się słodycze reklamowe. Nic nie wygląda tak elegancko i p(...)

Avalon Sportswear

Jeśli potrzebujecie odzieży sportowej możecie zdecydować się na Avalon Sportswear. Nasza firma specjalizuje się w produkcji odzieży ze zdobieniami oraz charakteryzujące się wyjątkową estetyką. Posiadamy znaczące doświadczenie na rynku i(...)

Centrum Badań Marketingowych Test

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej firmy, która zajmie się badaniami marketingowymi, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Zapewniamy pełną anonimowość oraz profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Naszych pracowników (...)

She Promotion Agnieszka Chobot

Ze swoją ofertą jako agencja hostess i modelek She Promotion chcemy wyjść do wszystkich podmiotów organizujących wszelkie eventy. Jeśli chcecie, aby zostały one obsłużone przez piękne modelki, zapraszamy do nas. W naszej bazie znajdziecie (...)

Biznes.lumo.pl

Takie pojęcia jak marketing lojalnościowy często pojawiają się w mediach, w internecie, w różnych firmach. Ale na czym ten cały marketing polega i jak do niego podchodzić? Cóż, jest to po prostu swego rodzaju system partnerski, bazujący (...)

Visual Solution Group Sp. z o.o.

W naszej firmie już od kilku lat z sukcesem tworzymy oraz produkujemy systemy Digital Signage pod nazwą handlową Visonet. Oferujemy naszym klientom wprowadzenie rozwiązań Digital Signage od consultingu i kreacji, po full-serwisową obsługę po (...)

INDIVIDUAL

Agencja hostess i modelek Individual działa w branży już od ponad 10 lat i zapewnia swoim klientom dostęp do szerokiej gamy usług podczas ważnych eventów. Swoje wsparcie oferuje między innymi w takim zakresie jak: obsługa bankietów, akcji p(...)

Czarna Zebra

Nasza agencja Czarna Zebra jest miejscem, w jakim od kilku lat z powodzeniem wykonywana jest profesjonalna produkcja filmowa. Nasi klienci mogą liczyć przede wszystkim na różnego rodzaju filmy reklamowe, billboard sponsorski, zdjęcia z drona, an(...)