Mertis Investments Sp. z o.o.

aleja Niepodległości 660,
81-854 Sopot
pomorskie

trojmiasto@mertis.pl

Mertis Investments Sp. z o.o.

aleja Niepodległości 660, Sopot, Polska

Opis firmy Mertis Investments Sp. z o.o.

Lokale użytkowe na osiedlu Morena w Gdańsku to doskonała lokalizacja i baza wypadowa do całego trójmiasta. Dogodne miejsce stworzone z myślą o młodych ludziach, ceniących sobie przyjazne otoczenie. To jedna z perełek przedsięwzięć trójmiejskich deweloperów, którzy zadbali o każdy detal przy jego budowie. Taką i wiele innych ofert ma portal inwestycji z Trójmiasta, mieszczący się w Sopocie. Najlepsze lokalizacje, ciekawe miejsca, oryginalne budownictwo – sprawdź i zamieszkaj na lata. Pomożemy i doradzimy w wyborze – trójmiasto.mertis.pl.

Prezentowana firma Mertis Investments  - salon trójmiejskich inwestycji deweloperskich posiada w ofercie:
- inwestycje deweloperskie
- nowe mieszkania
- nowe domy
- nowe lokale komercyjne

Z dokładniejszą ofertą firmy Mertis Investments  - salon trójmiejskich inwestycji deweloperskich zaznajomić się można na witrynie http://www.trojmiasto.mertis.pl/

Makowe Wzgórze to unikalne osiedle, które właśnie powstaje w Bytowie.
Każdy z nas chcę mieszkać jak najlepiej i w jak najładniejszym miejscu.
Chciałbyś zakupić nowe mieszkanie w okolicach Gdańska? Jednak nie wiesz który deweloper oferuje najlepsze apartamenty? Wejdź na szymichowski.