Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

Dane adresowe:

Łowiecka 17E,
43-200 Pszczyna
śląskie

Dane kontaktowe:

janusz.wylag@kancelaria-wylag.com
795 016 884

Dane firmy:

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska
NIP: 6452536914
REGON: 243168903

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Łowiecka 17E, Pszczyna, Polska

Opis firmy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska to renomowana kancelaria adwokacka, która zapewnia kompleksową obsługę prawną na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych adwokatów i radców prawnych, którzy oferują doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, gospodarczego, handlowego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Wspieramy przedsiębiorców w kwestiach prawnych związanych z zamówieniami publicznymi, przekształceniami, fuzjami i przejęciami, audytami oraz windykacją należności. Nasza kancelaria prowadzi sprawy rozwodowe, alimentacyjne, dotyczące separacji i podziału majątku, a także sprawy o zapłatę, ochronę dóbr osobistych, zasiedzenie i ochronę posiadania. Nasi prawnicy skutecznie reprezentują klientów w postępowaniach gospodarczych, nakazowych i upominawczych oraz przeprowadzają szczegółowe audyty prawne, dbając o bezpieczeństwo prawne naszych klientów.

Oferta firmy

1. Bogate Doświadczenie: Nasz zespół to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w różnych dziedzinach prawa.
2. Indywidualne Podejście do Klienta: Każda sprawa jest traktowana indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem.
3. Profesjonalizm: Gwarantujemy najwyższą jakość usług prawnych i dbałość o interesy klienta.
4. Kompleksowa Obsługa: Świadczymy pełen zakres usług prawnych, dostosowanych do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W Kancelarii Adwokackiej Adwokat Oskar Skoczylas, nie tylko świadczymy usługi prawne, ale także budujemy trwałe relacje z naszymi klientami.
Kancelaria Adwokacka Magdaleny Bielonko-Kierasińskiej w Białymstoku to miejsce, gdzie doświadczenie prawników spotyka się z pełnym zaangażowaniem w potrzeby klienta.
PRĘDA Kancelaria Adwokacka to kancelaria frankowa w Legnicy.