FEELGOOD Sp. z o.o. - Katalog Miasto-Firm.pl

FEELGOOD Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Turystyczna 2,
31-213 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@feelgood.pl
(12) 684 67 60

Dane firmy:

FEELGOOD Sp. z o.o.
NIP: 9452179077
REGON: 123104804

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Turystyczna 2, Kraków, Polska

Opis firmy FEELGOOD Sp. z o.o.

Pomagamy Państwu w optymalizacji gadżetów reklamowych dla firm. To gadżety udoskonalające strategię identyfikacji wizualnej, budujące pozytywny wizerunek, wywołujące zasadę wzajemności odbijającą się realnie na długoterminowych relacjach z kontrahentami. Polecamy torby bawełniane, plecaki, breloki z logo, gadżety turystyczne, sportowe, ekologiczne popularne w większych przedsiębiorstwach stawiających na zrównoważony rozwój. Gwarantujemy szybkie dostawy gadżetów i odzieży reklamowej, a w tym zachowanie wysokiej jakości obsługi klienta.

Oferta firmy

W ofercie firmy FEELGOOD Sp. z o.o. znaleźć można na przykład:
- Gadżety reklamowe dla firm,
- Odzież reklamową,
- Gadżety dla biegaczy,
- Gadżety turystyczne,
- Gadżety świąteczne,
- Personalizowane koszulki,
- Torby z nadrukiem,
- Ekologiczne gadżety promocyjne.

Z dokładniejszymi informacjami na temat oferty firmy FEELGOOD Sp. z o.o. zaznajomić się można pod adresem https://feelgood.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Chciałbyś docenić swojego pracownika, ale nie wiesz w jaki sposób? W takim razie dobrze trafiłeś! Firma Ansel oferuje szeroką gamę kalendarzy firmowych, które na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom.
W firmie Globalgift jest esy w stanie zapewnić możliwość pozyskania szerokiego zakresu produktów reklamowych, gadżetów firmowych.
W firmie Pawtom specjalizujemy się w realizowaniu między innymi takich wyrobów jak pieczątki, tablice, szyldy, puchary, statuetki czy meble.