BAKALLAND S.A. Delektujemy.pl

REGON: 012272090

Fabryczna 5, Warszawa, Polska

Opis firmy BAKALLAND S.A. Delektujemy.pl

Jeżeli chcecie zaskoczyć swoich bliskich wyjątkowym tortem z okazji ich urodzin, imienin, Walentynek lub też po prostu chcecie im za coś podziękować czy przeprosić, to koniecznie sprawdźcie stronę Delektujemy.pl. Witryna ta zawiera mnóstwo kulinarnych inspiracji oraz liczne przepisy na ciasta, torty, musy i koktajle, które świetnie sprawdzą się w różnego rodzaju wyjątkowych sytuacjach tj. święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Dzień Dziecka czy Tłusty Czwartek. Wszystkie przepisy na domowe wypieki podzielone zostały na kategorie, np. ciasta kruche, czekoladowe, z owocami czy bezy, dzięki czemu bez problemu znajdziemy pomysły na słodkości pasujące na każdą okazję.

Propozycja serwisu Delektujemy to w głównej mierze przepisy na domowe wypieki. Mamy takie przepisy jak:
- regionalne przepisy,
- przepisy na ciasta czekoladowe,
- przepisy na desery,
- przepisy na babki i biszkopty.

Gorlice Info to portal Internetowy będący lokalnym medium, w którym znajdziesz najświeższe informacje z Gorlic.
Wejdź na bloga kulinarnego, który jest inny niż wszystkie.
Czy wiecie, że każdy z regionów w naszym kraju słynie z jakiegoś dania? A czy wiecie z czego słynie Wasz region? Jeżeli jeszcze tego nie wiecie, a chcielibyście tą wiedzę nadrobić, to zapraszam Was na mojego bloga, gdzie nie tylko trochę Wam o tym opowiem.