wnamiotach.pl - Katalog Miasto-Firm.pl

wnamiotach.pl

Dane adresowe:

Bukowiecka 92,
03-893 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
wnamiotach@pocztadlafirm.pl
666 686 777

Dane firmy:

wnamiotach.pl
NIP: 5213725161
REGON: 363888346

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy wnamiotach.pl

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Wnamiotach.pl. Specjalizujemy się wynajmie namiotów eventowych. Zapewniamy transport i profesjonalny montaż. Oferujemy namioty stabilne, o solidnej konstrukcji i w rożnych rozmiarach. To idealne rozwiązanie do celów magazynowanych, a także na imprezy plenerowe. Zapewniamy również bogate wyposażenie dodatkowe i liczne akcesoria. Gwarantujemy fachowe doradztwo ze strony nasze doświadczonego personelu. Szczegóły oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Oferta firmy

Firma wnamiotach.pl oferuje:
namioty
wyposażenie dodatkowe
meble i akcesoria

Z większą ilością informacji na temat oferty firmy wnamiotach.pl zapoznać się można pod adresem http://wnamiotach.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Pogotowie kanalizacyjne WUKO Rybnik świadczy usługi udrażniania i przetykania wszelkich systemów kanalizacj z wykorzystaniem wysokiego ciśnienia wody, płukania ciągów kanalizacyjnych, a także inspekcji TV wszelkiego rodzaju nowych i eksploatowanych sieci kanalizacyjnych.
Zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć firmy oferujące przenośne detektory gazu? Jeśli tak, zapoznanie się z naszą ofertą to po prostu konieczność! Co możemy powiedzieć na temat swojej pomocy? Zapewniamy wiedzę i doświadczenie (a jak pewnie wiesz, doświadczenie jest bardzo ważne).
Interesuje Cię projektowanie maszyn i urządzeń? Co za tym idzie, rozglądasz się za fachową pomocą? W takiej sytuacji możemy Ci coś zaproponować.