Sekrety Piękna - Katalog Miasto-Firm.pl

Sekrety Piękna

Dane adresowe:

Zwierzyniecka 22,
31-105 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Monika Lubieńska-Sobieraj
zwierzyniecka@sekretypiekna.net
733 024 581
12 422 51 39

Dane firmy:

Sekrety Piękna
NIP: 6340190310
REGON: 351292321

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Sekrety Piękna

Zmagasz się z problemami takimi jak opadające powieki, zbyt wąskie usta lub przebarwienia na ciele? Specjaliści z kliniki Sekrety Piękna w Krakowie pomogą Ci się odzyskać piękny wygląd. Odwiedź stronę, zapoznaj się z cennikiem i zarezerwuj termin wizyty. Klinika medycyny estetycznej Sekrety Piękna to miejsce, w którym wykonasz zabiegi kosmetyczne, z zakresu medycyny estetycznej i wiele innych. Jeśli pragniesz się zrelaksować, wybierz masaż lub rytuał SPA. Możesz liczyć na indywidualne podejście i pomoc w wyborze zabiegu dopasowanego do Twoich potrzeb.

Oferta firmy

Salon kosmetyczny przedstawia szeroką ofertę zabiegów kosmetycznych na różne partie ciała:
-zabiegi na twarz
-zabiegi na ciało
-medycyna estetyczna
-zabiegi na dłonie i stopy
oraz wiele innych zabiegów wykonywanych pod okiem medycznych profesjonalistów.
Zapraszamy również mężczyzn do męskiej sfery


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Poradnia Szaserów to gabinet medycyny estetycznej tworzony przez wykwalifikowanych lekarzy specjalizujących się w dbaniu o wygląd swoich pacjentów.
Potrzebujesz zabiegów kosmetycznych i jak do tej pory nie udało Ci się znaleźć zadowalających propozycji? W takim razie może warto zapoznać się z pomocą J'adore Instytut Warszawa? J'adore to działalność, którą można określić jako gwarancję wiedzy i doświadczenia.
Zastanawiasz się nad tym, czy makijaż permanentny brwi jest dobrym pomysłem? Jeśli zdecydujesz się na naszą ofertę, nie będzie miejsca na żadne obawy.