SaskaMed Sp. z o.o. - Katalog Miasto-Firm.pl

SaskaMed Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Nowaka Jeziorańskiego 48,
03-982 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
info@saskamed.pl
(22) 749 16 02

Dane firmy:

SaskaMed Sp. z o.o.
NIP: 9522140650
REGON: 362907596

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy SaskaMed Sp. z o.o.

Klinika Saska Med to miejsce, dla którego najważniejszy jest pacjent i jego zdrowie. Posiadamy wyspecjalizowane oferty w zakresie ginekologi i medycyny estetycznej, endokrynologii, urologii, psychologii, psychiatrii, diabetologii i innych dziedzin. W dziale ginekologii estetycznej mamy do wyboru m.in. labioplastykę, lifting okolic krocza, hymenoplastyka, hymenotomia. Medycyna estetyczna oferuje wygładzenie zmarszczek, miękki lifting, depilację laserową, muzykoterapię, leczenie nadpotliwości, peelingi chemiczne. U nas wykonasz badania laboratoryjne, cytologię, kolposkopię, ultrasonografię oraz EKG. Mamy doświadczenie, odpowiednie warunki i wykwalifikowanych specjalistów. W klinice Saska Med możesz czuć się bezpiecznie.

Oferta firmy

Firma SaskaMed Sp. z o.o. oferuje:
- Ginekologia estetyczna
- Medycyna estetyczna
- Urologia
- Dermatologia
- Ginekologia i Położnictwo

Z dokładniejszymi informacjami na temat firmy SaskaMed Sp. z o.o. zapoznać się można na witrynie www http://www.saskamed.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Czy chciałbyś zadbać o swoje zdrowie w kompleksowy sposób? Warto regularnie poddawać się badaniom laboratoryjnym, które mogą zawczasu poinformować o rozwijających się nieprawidłowościach w funkcjonowaniu organizmu.
Poszukujesz sklepu internetowego, oferującego wiele rodzajów mieszanek ziołowych, olejów czy wyciągów roślinnych? Wejdź na stronę kredensziołowy.
W ramach oferty naszej kliniki Med Estetic jesteśmy w stanie zapewnić szeroki zakres profesjonalnych oraz specjalistycznych zabiegów medycyny estetycznej.