Romexim - Katalog Miasto-Firm.pl

Romexim

Dane adresowe:

Ogrodnicza 7,
05-082 Babice Nowe
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@romexim.pl
(22) 721 13 12

Dane firmy:

Romexim
NIP: 5270156878
REGON: 010524310

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Romexim

Fabryka grupy Blue Water istnieje od 25 lat i zajmuje się produkcją kranów i akcesoriów łazienkowych. W naszej ofercie znajdują się baterie łazienkowe i kuchenne, które pasują zarówno do nowoczesnych i stylowych wnętrz, jak i kolekcje baterii w stylu retro, które będą idealnym uzupełnieniem pomieszczenia w stylu vintage. Polecamy również zakup wygodnych dozowników mydła i płynów, które montowane są bezpośrednio do blatu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą dostępną na stronie: bluewater.pl.

Oferta firmy

Firma Romexim s.j oferuje:
baterie kuchenne
baterie w stylu retro
baterie z wyciąganą wylewką
baterie ze stali nierdzewnej
baterie dwuobwodowe z podłączeniem filtra wody
dozowniki
baterie łazienkowe
zestawy natynkowe
zestawy podtynkowe
baterie wannowe podłogowe
baterie z termostatem
akcesoria łazienkowe
deszczownice ultra slim
zlewozwywaki granitowe

Szczegółowe informacje o ofercie firmy Romexim s.j a także dane do kontaktu znajdą Państwo pod adresem http://bluewater.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Interesują Cię tkaniny wodoodporne i co najgorsze, nie możesz znaleźć niczego ciekawego? Niewykluczone, że wiemy, jak zaspokoić Twoje oczekiwania.
W firmie AlfaTherm jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości produkty z rynku między innymi przemysłowych kurtyn powietrznych.
Szukasz odpowiedzi na pytanie, gdzie można znaleźć najlepsze wentylatory kanałowe? Jeśli tak, zapoznaj się z naszymi propozycjami, nasza działalność wychodzi naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom (to nie są tylko słowa).