Przychodnia Stomatologiczno-protetyczna S-Dental Clinic Renata Świercz-Sroka

REGON: 013208271

Ocena użytkowników: 5 / 5

Belgradzka 50, Warszawa, Polska

Opis firmy Przychodnia Stomatologiczno-protetyczna S-Dental Clinic Renata Świercz-Sroka

Prowadzimy centrum stomatologiczne w Piasecznie oraz na Ursynowie (marka Dental Clinic). Przywracamy piękny uśmiech dorosłym i dzieciom. Pokazujemy, w jaki sposób właściwie pielęgnować jamę ustną. Wykonujemy uzupełniania protetyczne i wstawiamy implanty. Prezentujemy dział z wybielaniem zębów martwych. Dobieramy estetyczne, bardzo trwałe wypełniania. Gwarantujemy profesjonalne rekonstrukcje zębów po leczeniu kanałowym. Używamy w gabinecie stomatologicznym skanera 3D, co umożliwia sprawne zaplanowanie terapii.

Firma Przychodnia Stomatologiczno-protetyczna S-Dental Clinic Renata Świercz-Sroka posiada w ofercie:
- Stomatologia dla dorosłych
- Stomatologia dla dzieci
- Dentysta dla dzieci
- Protetyka
- Ortodoncja
- Naprawa Protez
- Implanty
- Chirurgia stomatologiczna Warszawa i Piaseczno
- Dentysta Piaseczno
- Dentysta Ursynów

Szczegóły oferty firmy Przychodnia Stomatologiczno-protetyczna S-Dental Clinic Renata Świercz-Sroka oraz kontakt znajdują się na stronie www http://sdentalclinic.pl

W gabinecie Apolonia Dental zależy nam na tym, aby każdy pacjent odzyskał pewność siebie dzięki zdrowemu i pięknemu uśmiechowi.
Andan - mistrzostwo w technologii stomatologicznej i symbol nowoczesności w świecie stomatologii.
Jeśli szukasz profesjonalnych świadczeń z zakresu ortodoncji i stomatologii w Bielsku lub Czechowicach, to koniecznie zapoznaj się z ofertą kliniki AMG.