Katalog Miasto-Firm.pl

Firmy budowlane

Studnie.net

Wiercenie studni w Wielkopolsce (promień 80 km od Poznania) to nasza najważniejsza specjalizacja. Realizujemy zlecenia kompleksowo wraz z doborem niezbędnych materiałów. Uwzględniamy również uzbrojenie sezonowe lub całoroczne studni. Wykonuj(...)

Krzysztof Kaziów K&K

Świadczymy usługi budowlane na Dolnym Śląsku na bazie prawie dwudziestoletniego doświadczenia branżowego. Przyjmujemy zlecenia na zagospodarowanie obiektów przemysłowych, osiedli mieszkaniowych, czy przestrzeni handlowych. Układamy kostkę b(...)

Biuro Nieruchomości i Usług Geodezyjnych

W ramach oferty, którą zapewnia nasze Biuro Nieruchomości i Usług Geodezyjnych jesteśmy w stanie oferować wykonanie zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług geodezyjnych począwszy od przygotowania nieruchomości. W naszej firmie (...)

Inż-Geo Rafał Kaczmarczyk

Szybko, terminowo, precyzyjnie i w dobrej cenie – oferuję Państwu profesjonalne pomiary geodezyjne na terenie Szczecina i Województwa Zachodniopomorskiego. W ofercie znajdą Państwo szeroki zakres pomiarów geodezyjnych wykonywanych na najwyżs(...)

Venteco

Specjalnością firmy Venteco spod Krakowa jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, czyli tak zwana rekuperacja. Swoim klientom zapewnia kompleksową i fachową obsługę, która obejmuje projektowanie instalacji wentylacji mechanicznej z rek(...)

INVESTA

Firma Investa specjalizuje się w dystrybucji elementów ze stali nierdzewnej oraz aluminium. W branży działamy od ponad 30 lat, co obecnie pozwala nam docierać praktycznie w każde miejsce w Polsce, dzięki rozlokowaniu 6 oddziałów w różnych (...)

Usługi Dźwigowe Kaliński

Usługi Dźwigowe Tadeusz Kaliński to firma, która powstała w 1989 roku i od tamtej pory zbiera doświadczenia pozwalające na angażowanie się w różnorodne projekty, w których niezbędny jest dźwig. To w pełni profesjonalne usługi dźwigow(...)

ARTON

Rozglądasz się za dźwigami i jak do tej pory Twoje poszukiwania nie przynoszą zamierzonego rezultatu? W takim razie dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się z tym, co oferuje Arton (warto wiedzieć, że początek funkcjonowania firmy miał miejs(...)