Ideo Sp. z o.o. - Katalog Miasto-Firm.pl

Ideo Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Nad Przyrwą 13,
35-234 Rzeszów
podkarpackie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
rzeszow@ideo.pl
(17) 860 21 86

Dane firmy:

Ideo Sp. z o.o.
NIP: 5170178188
REGON: 180140253

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Ideo Sp. z o.o.

Ideo Sp. z o.o. firma działająca w branży IT już niemal 18 lat. Przede wszystkim zajmuje się realizowaniem serwisów internetowych oraz systemów B2B takich jak elektroniczny obieg dokumentów i informacji czy platformy służące do e-learningu. Ideo Sp. z o.o. w swojej ofercie posiada również dużo innych produktów, tworzonych przez doświadczonych profesjonalistów. Co istotne firma Ideo Sp. z o.o. posiada tytuł partnera Episerver co czyni ją jedną z niewielu polskich agencji, która jest oficjalnym dystrybutorem platformy Episerver.

Oferta firmy

Opisywana firma Ideo Sp. z o.o. oferuje:
- technologie internetowe
- rozwiązania IT
- marketing Internetowy
- e-commerce
- aplikacje mobilne
- strony internetowe
- portale informacyjne

Z większą ilością informacji na temat oferty firmy Ideo Sp. z o.o. można się zapoznać na witrynie www http://www.ideo.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zastanawiasz się nad tym, które firmy mogą zaoferować strony internetowe Krotoszyn? W takiej sytuacji musisz zapoznać się z naszymi propozycjami.
W firmie Berber specjalizujemy się w oferowaniu usług na rynku internetowym, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić między innymi kompleksowe wykonanie stron internetowych, portali internetowych, czy sklepów internetowych.
Zastanawiasz się nad tym, jakie firmy oferują tworzenie stron internetowych Gdańsk? W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się z naszą ofertą.