Finezja Smaków - Katalog Miasto-Firm.pl

Finezja Smaków

Dane adresowe:

Erazma Ciołka 35/2/4,
01-445 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
finezjasmakow@pocztadlafirm.pl
534 993 399

Dane firmy:

Finezja Smaków
NIP: 8381083664
REGON: 143037133

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Finezja Smaków

W firmie Finezja Smaków specjalizujemy się w świadczeniu usług na rynku cateringu. W naszej firmie realizowany jest catering biznesowy warszawa, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę kelnerską, indywidualnie dopasowane menu. Jednocześnie zapewniamy sprawne przygotowanie spotkań biznesowych oraz zorganizowanie różnych przyjęć. Gwarantujemy naszym klientom sprawne oraz terminowe wykonanie poszczególnych usług począwszy od wstępnego wynegocjowania warunków współpracy przy realizowaniu cateringu.

Oferta firmy

W ofercie firmy Catering Finezja Smaków znajduje się między innymi:
catering dla firm
catering dla osób prywatnych
catering świąteczny

Z większą ilością informacji na temat firmy Catering Finezja Smaków można się zaznajomić na stronie www http://finezjasmakow.com.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W firmie Bistro Smak specjalizujemy się w realizowaniu usług na rynku gastronomicznym.
Zastanawiasz się nad tym, czy catering dla diabetyków jest dobrym rozwiązaniem? Mówiąc wprost — interesuje Cię catering dla diabetyków Warszawa? W takiej sytuacji możesz liczyć na naszą pomoc.
Twoim problemem jest odpowiedni catering pudełkowy Warszawa? Jeśli tak, możemy spróbować Ci pomóc, ale jest jeden warunek — musisz chcieć oferowanej przez nas pomocy.