Brandis Media - Katalog Miasto-Firm.pl

Brandis Media

Dane adresowe:

ks. J. Popiełuszki 9/40,
10-694 Olsztyn
warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
kontakt@brandis.com.pl
668 491 264

Dane firmy:

Brandis Media
NIP: 5781537593
REGON: 360512310

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Brandis Media

Brandis to profesjonalna agencja interaktywna związana z pozycjonowaniem stron internetowych w Olsztynie, a także z ich tworzeniem zgodnie ze strategią identyfikacji wizualnej klienta. Nasze dodatkowe możliwości to projektowanie logotypów, czy wydruk podstawowych materiałów do promocji biznesu. Jesteśmy w stanie zbudować od podstaw zaawansowane sklepy internetowe, nowoczesne strony sprzedażowe, a także wdrożyć dedykowane oprogramowanie CRM. Dzięki nam lepiej wpiszecie się Państwo w standardowy prowadzenia działalności gospodarczej w sieci.

Oferta firmy

Firma Brandis Media oferuje:
strony internetowe
programowanie
drukowanie
publikowanie
marketing internetowy
pozycjonowanie

Informacje o ofercie firmy Brandis Media oraz dane do kontaktu znajdują się pod adresem www http://brandis.com.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jako firma zajmująca się budowaniem sklepów i stron internetowych, a także tworzeniem kampanii Google ADS, mamy świadomość jak bardzo istotną rolę dla naszego klienta ma pozycja jego witryny w wynikach wyszukiwania.
Eye Design to warszawska agencja interaktywna wyspecjalizowana w tworzeniu serwisów sprzedażowych, promocyjnych, prostych stron wizytówek.
W naszej firmie Sky Software specjalizujemy się w realizowaniu usług internetowych począwszy od przygotowania stron internetowych, aż po zapewnienie działań marketingowych.