BIS Sp. Z.o.o

BIS Sp. Z.o.o

Mickiewicza 65 C, Głogów, Polska

Opis firmy BIS Sp. Z.o.o

Firma Stolar od 20 lat trudni się w produkcji drewnianych okien. Wiedza zdobyta w tej dziedzinie pozwoliła na rozwijanie naszej działalności. Rok dwutysięczny postawił na naszej drodze zupełnie nowe wyzwanie przed naszą spółką, dokładnie mówiąc budowę ogrodu zimowego. Od tamtego czasu jest to kluczowym elementem rozwoju firmy. Obecnie trudnimy się w projektowaniu skąpanych w słońcu konstrukcji aluminiowych, które będą wymarzonym miejscem do spotkań z najbliższymi. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Obecnie trudnimy się w projektowaniu skąpanych w słońcu konstrukcji aluminiowych oraz z dachem szklanym, które będą wymarzonym miejscem do spotkań z najbliższymi.

Szklane zadaszenia tarasów, pergola aluminiowa czy aluminiowe zadaszenie tarasu robione na wymiar - te i wiele więcej usług wykona dla Ciebie firma BravoFive.
Na stronie internetowej chemiabasenowa.
W sklepie online Zamda możesz znaleźć szeroki wybór paneli podłogowych.