"AR-MET" S.C. KRZYSZTOF ROGALA, ANNA GORGIEL - Katalog Miasto-Firm.pl

"AR-MET" S.C. KRZYSZTOF ROGALA, ANNA GORGIEL

Dane adresowe:

Konstytucji 3 Maja 16,
66-300 Międzyrzecz
lubuskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
info@cookking.pl
795 515 147

Dane firmy:

"AR-MET" S.C. KRZYSZTOF ROGALA, ANNA GORGIEL
NIP: 5961345889
REGON: 210389314

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy "AR-MET" S.C. KRZYSZTOF ROGALA, ANNA GORGIEL

Nasza firma istnieje na rynku od ponad 20 lat dostarczając wysokiej jakości kociołki ogrodowe, grille oraz akcesoria przeznaczone do nich. Dysponujemy bardzo bogatą ofertą, w której z całą pewnością każdy znajdzie produkty w pełni go zadowalające. Możemy dostarczyć paleniska ogrodowe, kociołki żeliwne, węgierskie, wędzarnie ogrodowe i wiele innych produktów. Dla każdego z naszych klientów oferujemy darmową wysyłkę kupionych u nas produktów. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszej firmy i dokonania u nas zakupów.

Oferta firmy

Opisywana firma AR-MET s.c. posiada w ofercie:
- Grille ogrodowe
- Kociołki węgierskie
- Kociołki żeliwne
- Paleniska ogrodowe
- Zestawy
- Akcesoria
- Wędzarnie

Szczegóły oferty firmy AR-MET s.c. a także kontakt znaleźć można pod adresem www http://www.cookking.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma Safe zajmuje się produkcją i montażem schodów samonośnych na konstrukcji stalowej i balustrad ze stali nierdzewnej.
Interesują Cię firmy z branży higienicznej i zastanawiasz się nad tym, jaka firma skutecznie odpowie na Twoje oczekiwania? Zapoznaj się z pomocą, którą gwarantuje Platforma Czystości! Być może pojawiło się pytanie, co można powiedzieć na temat naszej działalności? Mowa o młodej firmie (początek funkcjonowania działalności miał miejsce w 2015 roku), która dynamicznie się rozwija.
Interesuje Cię zielone życia miasta? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z ofertą GCL! Decydując się na naszą pomoc, wybierasz wyłącznie wysokiej jakości technologie.